Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Rekuperatoriaus nauda Jūsų sveikatai

Rekuperatoriaus nauda Jūsų sveikatai

Kartais pakeitus vos vieną sistemą namuose – gyvenimo kokybė gali tapti kur kas geresnė. Pavyzdžiui, įsidiegus rekuperatorius, kurie pasirūpins, kad namuose ne tik būtų reikalingas mikroklimatas, tačiau taip pat ir gaivus oras, kuris padės išvengti nemalonių kvapų, žinoma, galėsite mėgautis ir tinkamu drėgnumu.

Švarus oras žmogaus organizmui – būtinas

Jeigu prastai miegate, tačiau dienos metu jaučiate mieguisti, jeigu Jus kankina nuovargis arba sunku susikaupti, gali būti, kad Jūsų namuose oro kokybė yra prasta, tad pirmiausia reikia pasirūpinti ja ir tik tada bandyti ieškoti kitų priežasčių, kurios daro įtaką organizmui.

Vidutiniam širdies aprūpinimui deguonimi reikia iki 20-30 kubinių metrų geros kokybės oro per valandą, o kai jos yra per mažai, suprantama, kad žmogus jaučiasi prastai, dažnai – mieguistas.

Užtikrindami geros kokybės oro cirkuliaciją namuose galite ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, tačiau ir prailginti jį, tad tai turėtų būti prioritetas galvojant apie geras sąlygas. Juk tyras oras reikalingas ne tik kvėpavimo takams, širdžiai, tačiau ir smegenims, kurioje vyksta visi organizmo pokyčiai.

Prasto oro įtaką žmogui

Pirmiausia minime, kad netinkamas namų oras gali apsunkinti, tačiau reikia nepamiršti, kad  netinkama namų vėdinimo sistema arba visiškas jos nebuvimas daro įtaką ir kitiems veiksniams. Kai namuose yra per daug drėgmės – atsiranda pelėsis, kuris ne tik skatina blogą savijautą, tačiau ir gadina baldus, namų sienas. Taip pat dėl prastos ventiliacijos namuose kaupiasi įvairios bakterijos, virusai, grybelis… Visi jie gali sukelti rimtas sveikatos problemas, net apsunkinti virškinamojo trakto veiklą. Mikroorganizmai ypač kenksmingi mažiems vaikams, jie gali susidurti su įvairiomis kvėpavimo takų ligomis, astma.

Žinoma, didelė drėgmė namuose gali būti nuolatinio peršalimo priežastis, taip pat, sukelti akių ašarojimą bei kitus dirginimus, kurie apsunkins kasdienybę. Rekuperatoriai gali padėti to išvengti, kadangi jie ne tik suteikia orui daugiau gaivumo, tačiau pasirūpina, kad namuose nebūtų per daug drėgmės.

Taip pat reguliuojama, kad namų oras nebūtų ir per sausas, kadangi nuo to ne tik vysta augalai, tačiau ir sausėja žmogaus oda, ją gali pradėti niežėti, dažnai žmonės jaučiasi suirzę.

Akivaizdu, kad tinkamas namų mikroklimatas gali labai pagerinti gyvenimo kokybę. Svarbiausia – rasti įrangą, kuri tobulai atitinka Jūsų būsto savybes.

Domitės? Susiekite su mumis!