Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Kaip užtikrinti gryną orą namuose?

Kaip užtikrinti gryną orą namuose?

Grynas namų oras reikalingas ne tik žmogui, tačiau ir daiktams, kurie yra namuose, sienoms bei kitiems elementams, kurie gali garantuoti, kad ilgai ir sėkmingai tarnaus. Siekiant užtikrinti gryną namų yra būtinos rekuperacinės sistemos, kurios gali pagerinti gyvenimo kokybę.

Atidaryti langus – tai ne vėdinimas

Kai kurie nusprendžia, kad geras vėdinimo būdas yra reguliariai atsidaryti langus bei duris, tačiau tai yra ne tik ekonomiškai neefektyvu, tačiau taip pat ir nenaudinga, kadangi dažnai į patalpas patenka daugiau prastos kokybės oro nei buvo namuose. Tokiu atveju vėdinimo principas visiškai neatitinka pagrindinio poreikio ir galiausiai žmogus pradeda dar blogiau jaustis. Į namus patenka CO2 bei kiti nešvarumai, kitos dalelės, kurios tvyro lauke ir kartu su „vėdinamu“ oru pasiekia žmonių miegamuosius, vonios kambarius, virtuvės patalpas, kur gaminamas maistas, tad svarbus ypač geras vėdinimas.

Vėdinimas – bet kokiam pastatui

Gana dažnai tenka girdėti, kad rekuperatoriai montuojami tik naujos statybos namuose, kurie yra mažos kvadratūros. Ne tik todėl, kad ši įranga yra naudinga, tačiau ir siekiant išlaikyti energetinio naudingumo klasę, kuri šiais laikais yra labai dažnai akcentuojama.

Tai nėra tiesa, kadangi rekuperatoriai puikiai tinka net ir senos statybos namuose. Sistemos gali labai pakelti vertę, tad svarbiausia rasti tinkamą įrangą, kuri gebėtų aptarnauti konkretaus dydžio namus. Taip pat sistemos naudojamos ir komercinio tipo pastatuose, kur, pavyzdžiui, žmonės dirba. Yra atliktas ne vienas tyrimas, kurio metu įrodoma, kad gaivus namų oras gali pagerinti produktyvumą, žinoma, nuotaiką, tad dažniausiai ir darbingumas yra kur kas didesnis.

Vėdinimas – pagerins Jūsų sveikatą

Kadangi šiais laikais žmonės stengiasi gyventi kuo draugiškiau su gamta, natūralu, kad ieškoma būdų, kurie padėtų pagerinti kasdieninę aplinką, kurioje yra būnama. Štai todėl tyras oras dažnai vadinamas prioritetu. Pasirūpinus, kad jis nuolatos cirkuliuotų namuose – taip pat rūpinatės, kad dulkės nebesikauptų, kad jokie virusai ir bakterijos nebebūtų namuose, galiausiai, kad dingtų sveikatos problemos, dažnai net ir lėtinės ligos, kurios ilgus metus kankino.

Svarbiausia – ne šalinti sveikatos dirginimo simptomus, tačiau ir ieškoti priežasčių, kurios juos sukelia ir labai dažnai tai yra prastas namų oras.

 

Domitės? Susiekite su mumis!