Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Tinkamas namų vėdinimas – padės išvengti virusų

Tinkamas namų vėdinimas – padės išvengti virusų

Covid-19 virusas paskatino mus daugiau dėmesio kreipti į nematomus organizmus kurie gali būti mirtinai žalingi. Irs nors šiuo metu situacija su šiuo virusu atrodo kiek ramesnė, tačiau reikia nepamiršti, kad virusai – visada aplink mus ir kuo švaresniam ore gyvensite – tuo ligų tikimybė bus mažesnė.

Būsto vėdinimui geriausias pasirinkimas yra rekuperatoriai, kurie pasirūpins, kad ne tik virusai, tačiau ir kiti mikroorganizmai nesukeltų Jums jokių ligų bei kitų sveikatos problemų.

Rekuperatorius – taupus ir greitas sprendimas švariam namų orui

Namų vėdinimas su atidaru langu, deja, yra visiškai ne optimalus variantas, kadangi taip ne tik  įsileisite CO2 iš gatvės, tačiau taip pat ir išleisite šiltą orą, tad – žiemos metu patirsite papildomus nuostolius.

Vėdindami namus su tinkama įranga – kur kas geriau pasijausite, dažnai pavyks išvengti ligų, alergijų, kurios kankino daugelį metų. Sistemos veikia visiškai nepastebimai, tačiau labai efektyviai. Labiausiai jaučiama nauda, kuri pagerina gyvenimo kokybę, padeda žmogui kur kas geriau jaustis. Žinoma, pasirūpinama ne tik virusais, tačiau ir bakterijomis, dulkėmis, kurios gadina ir žmogaus sveikatą, ir baldus, sienas, grindis… visus namus.

Taupykite energiją

Rekuperatoriai yra naudingi ne tik dėl savo savybių išvalyti orą, tačiau taip pat ir energijos taupymo niuansų. Sistema gali padėti sutaupyti net iki 90 % energijos, kuri būtų skirta namų šildymui arba vėdinimui. Tokiu atveju oras namuose visada bus reikalingo intensyvumo, tačiau neteks papildomai švarinimo metu vėdinti patalpų arba labiau šildyti namus. Tai daryti tektų tokiu atveju, jeigu nuspręsite, kad namų oro atšviežinimui labiausiai tinka atidarytas langas arba durys.

Vėdinimas namuose yra būtinas visus metus

Vėdinimas yra procesas, kuris ne tik užtikrina oro cirkuliaciją, tačiau taip pat padeda sureguliuoti drėgmę namuose. Juk tiek per sausas, tiek per drėgnas oras kelia diskomfortą, galiausiai, gadina tuos pačius namus, trumpina jų funkcionavimo laiko tarpą.

Vėdinimo metu per kelias valandas patalpose visiškai pasikeičia tas oras, kuris buvo namuose. Tokiu atveju ne tik pašalinami mikroorganizmai, tačiau galima džiaugtis ir kur kas didesne gaiva, namų oras dažniausiai kur kas labiau kvepia, tad tai puiki papildoma pagalba tiems, kurie augina daug gyvūnų skleidžiančių kvapą.

Domitės? Susiekite su mumis!