fbpx

Rekuperatorius namui: koks jis turi būti?

Rekuperatorius namui: koks jis turi būti?

Rekuperatorius namui: koks jis turi būti?

Rekuperacinės sistemos gali būti montuojamos namuose ir tokiu atveju, kai būstas yra naujai statomas, ir tokiu atveju, kai reikalinga seno rekonstrukcija. Priklausomai nuo situacijos tereikia pasirinkti tinkamiausią sistemą, o dėl pasirinkimo visada siūlome tartis su specialistais, kurie išsamiai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei padės pasirinkti.

Rekuperatorių „atėjimas“ į Lietuvą

Vėdinimo sistemos ilgus metus buvo populiarios Skandinavų šalyse, kuriose labai daug dėmesio skiriama sveikam gyvenimo būdui bei sveikatai. Sakoma, kad ilgai gyvena tas žmogus, kuris rūpinasi aplinka, kurioje gyvena, o oras – vienas svarbiausių komponentų. Ne veltui vėdinimo sistemos montuojamos ne tik namuose, tačiau ir biuruose, viešosiose vietose.

Ši mada pradėjo plačiai plisti po Europą, tad nieko keisti, kad pasiekė ir Lietuvą. Žinoma, pirmiausia suviliojo švaraus oro privalumais, papildomai – maža kaina, kadangi sistema yra prieinama kiekvienam.

Šiais laikais ne tik naujos statybos namai sunkiai apsieina be geros vėdinimo sistemos, tačiau ir tie, kurie buvo statyti jau seniai. Tiesiog įdiegti rekuperatorius net ir `90-ųjų namuose yra gana paprasta, o tuo pačiu tai pakels namo vertę.

Rekuperatoriai tarnauja visus metus

Tinkamos sistemos pasirinkimas neatsiejamas nuo smulkmenų vertinimo, tad būtinai kuo detaliau susipažinkite su charakteristikomis, kurios konkretina paieškas. Dažniausiai parduodama įranga puikiai naudojama visus metus, kadangi pagal poreikius žiemos metu patalpas gali papildomai šildytis, o vasaros metu – vėsinti. Tai energetiškai ypač naudingas pasirinkimas, kuris ne tik padės geriau jaustis, tačiau taip pat ir sumažins būsto energijos išlaidas.

Sistemos pasirinkimas ir montavimas

Svarbiausia vertinti ne tik kainas, tačiau ir kitus aspektus, kurie gali nulemti, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Štai būtinai kuo daugiau dėmesio reikia skirti galingumui, kadangi kuo patalpos yra didesnės – tuo galingesnė sistema yra reikalinga. Pasirinkus erdviose patalpose labai negalingą sistemą galite sumažinti jos efektyvumą, juolab, per konkretų laiko tarpą oras nepasikeis kaip turėtų.

Dažniausiai stengdamasi patenkinti būsto poreikius sistema gali pradėti veikti intensyviau, o tai dažniausiai sąlygoja ir kur kas dažnesnius gedimus, kurių galima išvengti paprasčiausiai tinkamai įvertinus charakteristikas.

Gera sistema leis Jums gyventi kur kas gaivesniuose namuose visus metus. Juolab – kur kas pigiau, tad investicija – atsiperka.

— 1 Comment —

  • Rekuperacinės sistemos gerina gyvenimo kokybę […] Rekuperacinės sistemos tarnauja ilgus metus ir beveik  nereikalauja jokios priežiūros, veikia sklandžiai. Tiesa, kaip ir kitos sistemos – jie sukasi, veikia, tad suprantama, kad būtina tam tikrų elementų priežiūra. Pačios sistemos kažkaip ypatingai valyti nereikia, tik pašalinkite dulkes, ypač nuo grotelių. Daugiau dėmesio reikalauja filtrai, kurie gali būti valomi arba keičiami kas kelis mėnesius. Vėlgi, keitimo darbus geriausia palikti specialistams, kadangi netinkamai pakeisti filtrai neužtikrins gero būsto vėdinimo, o juk tai ir yra pagrindinė šios sistemos funkcija. […] Atsakyti

Palikite Atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Vėdinimo ekspertų Abalt sertifikatas 2020
  • Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės

 

  • Mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia 50–93 %

 

  • Įvairios montavimo ir ortakių pajungimo angų padėtys bei galimybės

 

  • Visi gaminiai pristatomi per tris savaites ar net greičiau

 

  • Paprastas montavimas, prijungimas ir paleidimas, be jokių papildomų išlaidų
Pateikti klausimą