Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Vedinimo sprendimai pramonei

Įmonė UAB „IDV Group“ yra oficialus atstovas, distributorius Lajac, prekinio ženklo Baltijos šalyse. Švedijos įmonė Lajac projektuoja, kuria ir gamina platų asortimentą pramoninių dulkių siurblių bei kitų dulkių surinkimo sistemos elementų gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms. Mes siūlome kvalifikuotų projektų vadovų bei montuotojų paslaugas. Tiekiame aukščiausios kokybės produktus ir atliekame aukščiausios kokybės montavimo darbus, kuriems suteikiame garantiją.

Žemės ūkiui

Žemės ūkio ir maisto pramonėje mūsų įrengimai daugiausia naudojami higienoje, kasdieniam patalpų ir gamybos įrenginių valymui užtikrinti. Kepyklos yra vienas iš pavyzdžių, kai gamyboje neišvengiamos dulkės. Čia svarbu apriboti dulkių plitimą valant konvejerius, vamzdynus, kabelių padėklus, kepimo pečius ir kitą techniką. Maisto perdirbimo pramonėje mūsų produktai taip pat naudojami šalinant miltus iš kai kurių gamybos įrengimų.

Tekstilės pramonė

Šioje pramonėje svarbu pašalinti pavojingų medžiagų dalelių išsiskyrimus, norint užtikrinti saugų gamybos procesą ir kuo labiau sumažinti užterštumo riziką. Mes tiekiame centrinio dulkių valymo sprendimus, užtikrinančius vietinių gamybos dulkių atskyrimą ir perdirbimą, dulkių ir dūmų ištraukimą bei bendrą patalpų valymą.

Popieriaus pramonė

Kiekvienais metais Lietuvoje išpjaunama apie 6,8 milijonus m3 medienos, iš jos išmetama daug atliekų, tokių kaip dulkių dalelės. Jas svarbu atskirti, ir jei įmanoma, perdirbti.

Mūsų siūlomi produktai yra naudojami popieriaus ir celiuliozės pramonėje valant ir perdirbant konvejeriais gaminamas pjuvenas ir medžio drožles, sietų ir žievės mašinų, popieriaus džiovinimo mašinų sistemose. Pavyzdinė taikymo sritis gali būti knygų spausdinimas ir įrišimas (gamybos juostų ir dulkių valymas), pramoninė pakuočių (apvadų, skylių, atliekos ir dulkės) gamyba. Plaušienos pramonėje taip pat gali būti pelenų likučių, purvo, organinių atliekų ir plastiko pavidalu.

Medienos pramonė

Baltijos šalys yra vienos iš pirmaujančių pasaulyje medienos perdirbimo pramonėje, daugiau nei pusė medienos iš miškų atitenka medienos pramonei. Medienos procesai, įskaitant pjovimą, obliavimą, impregnavimą ir padengimą lemia tolesnį perdirbimą, pavyzdžiui, baldų gamybos, statybos ar kitose pramonės šakose, kur žaliava yra mediena.

Šiai pramonei labai reikia rūpintis gamybos likučiais, pavyzdžiui, dūmų, dulkių, medžio drožlių ir kitų dalelių pavidalu. Turime didelę patirtį tiekiant produktus ir diegiant sisteminius sprendimus lentpjūvėse, obliavimo gamyklose, dailidėms ir mažiems cechams.

Gaukite labiausiai tinkamą rekuprecinės vėdinimo sistemos pasiūlymą savo pramonės objektui

„Lajac“ produktai ir sprendimai yra montuojami gamyklose, kur svarbiausia yra švari ir saugi darbo aplinka. Atskiriant apdirbamosios pramonės dulkes, dūmus ir kitas medžiagas, svarbu, kad produktai būtų specialiai pritaikyti pagal paskirtį.

„Lajac“ turi didelę dulkių surinkimo ir centrinio dulkių valymo patirtį ir gali tiekti produktus daugeliui skirtingų taikymo sričių. Mes visada tiekiame produktus, kurie atitinka ATEX direktyvos reikalavimus.

Atstovaujami prekės ženklai Baltijos šalyse