Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

UAB "IDV group" atstovauja gamintojus ir gamina produktus patalpų vėdinimui.

Play Video

UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo sistemų Atrea, inVENTer, Lajac, Ostberg, Inventor, Drainvac ir kt. atstovas Lietuvoje. Jau 15 metų mes užsiimame šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimu, pardavimu, montavimu, garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu.  Mes pasirūpinsime ne tik  sistemos sumontavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Esame įgyvendinę daugiau nei 3800 įvairios apimties  gyvenamosios, komercinės ir gamybinės paskirties šildymo, vėdinimo bei oro kondicionavimo projektų.

Mūsų komandos profesinė patirtis leidžia imtis įvairaus sudėtingumo ŠVOK projektų.

Esame gavę svarų vykdomos veiklos įvertinimą. UAB „IDV Group“ yra sertifikuota vieninteliu Lietuvoje tarptautiniu CrefoCertGold sertifikatu, kuris įrodo, kad įmonė yra patikima, o jos vykdoma veikla yra stabili. Tai yra įvertinimas, kuris suteikiamas įmonei, kurios ilgalaikė ekonominė būklė atitinka 1-4 rizikos klases ir ji nepatyrė kitų esminių grėsmių.

Atstovaujami prekės ženklai Baltijos šalyse

Stengiamės, kad būti mūsų klientui būtų lengva. Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo galite būti ramūs, kad mes laikysimės įsipareigojimų ir bendradarbiavimas su mumis bus sklandus ir saugus. Pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius. Parodysime dinamišką reagavimą į Jūsų poreikius ir visada būsime pasiruošę Jums padėti.

Mumis pasitiki

Geriausias mūsų darbo  įvertinimas – tai mūsų klientų pasitikėjimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas. Mes keliame pačius aukščiausius reikalavimus parduodamų prekių ir atliekamų paslaugų kokybei. Didžiuojamės galėdami būti Jūsų verslo dalimi!

Užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba, į Baltijos šalių rinką tiekiame:

vedinimo sistemos vilnius irengimas

Oro kondicionierius “Inventor”, Graikija su 5 metų garantija.

Vėdinimo įrenginius Duplex su rekuperacija iš Čekijos. “Atrea”- Vėdinimo sistemų lyderė!

Mini rekuperatoriai “inVENTer” – vienas iš pirmaujančių decentralizuotų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu gamintojų Vokietijoje.

Aukščiausios kokybės Centriniai dulkių siurbliai buičiai – “DrainVac” – Kanada

Pramoniniai dulkių siurbliai ir centralizuotos dulkių siurbimo sistemos iš Švedijos – “Lajac”

Komercinės klasės ir pramoniniai dulkių siurbliai “Coynco” iš Italijos

Aptarnavimas

Profesionaliai ir pagarbiai reaguosime į Jūsų poreikius. Lankstumas yra pagrindas patenkinti individualius Kliento norus ir reikalavimus.

Pasitikėjimas savimi

Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo Klientas gali būti ramus, kad mes laikysimės visų įsipareigojimų ir  bendradarbiavimas su mumis bus saugus.

Kokybė

Nuolat stengiamės stiprinti darbuotojus, kad būtų skatinamos inovacijos ir plėtojama įmonė, o tai savo ruožtu užtikrina aukštą kokybės lygį.

Bendradarbiavimas

Stengiamės, kad būtų lengva būti ir „IDV group“ darbuotoju ir klientu. Dinamiškas bendradarbiavimas ir pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius.

Komanda

Susipažinkite su mūsų specialistais

Ignas Staugaitis

Direktorius

Marius Raulinaitis

Pardavimų vadovas

Daniel Pacino

Pardavimai ir projektavimas

Gintaras Stepačiovas

Projektų vadovas

Algimantas Mačiulis

Techninis ir garantinis servisas

Brigita Grigienė

Biuras/Marketingas

Ignas Staugaitis

Direktorius

Marius Raulinaitis

Pardavimai

Daniel Pacino

Pardavimai

Gintaras Stepačiovas

Projektų vadovas

Algimantas Mačiulis

Techninis ir garantinis servisas

Brigita Grigienė

Biuras/Marketingas