fbpx

Kas yra rekuperatorius?

Ortakiniai rekuperatoriai butui arba kotedžui suteikia daugiau komforto ir leidžia mėgautis sveika, energiją taupančia oro cirkuliacija neatidarant langų. Decentralizuoto vėdinimo sistemos yra beveik nepastebimos ir saugo jūsų namus nuo pelėsio, drėgmės, nemalonaus kvapo ir triukšmo.

Pavojus, kad jūsų namų vėdinimas neatitiks higienos normos sumažėja dėka rekuperacinio vėdinimo, kuris suteikia kambariui švarų orą. Patalpoje nėra žiedadulkių, mažiau dulkių, o dėl šilumos atgavimo ženkliai sumažėja šildymo sąnaudos. Išsprendžiamos tvankaus oro problemos. 

Gaukite labiausiai tinkamą rekuperacinės vėdinimo sistemos pasiūlymą savo būstui

Puikus metas pasirūpinti švariu ir gaiviu oru savo namuose

Kodėl Jums verta turėti rekuperatorių savo name ar kotedže?

Saugo namus nuo pelėsio, drėgmės, triukšmo, grybelio, dulkių

Tvankus oras ypač skatina kenksmingų bakterijų ir grybelių augimą. Vėdinimo sistemos ne tik apsaugo nuo šio kenksmingo reiškinio, bet ir filtruoja dulkes bei žiedadulkes iš oro. Kadangi įrenginiai veikia kitaip nei įprasta ventiliacijos ortakių sistema, perjungimai tarp oro tiekimo ir ištraukimo neleidžia organizmams augti sistemos viduje.

Švarus ir gaivus oras visus metus

Tai yra ypatingai svarbu žiemą, kai langai atidaromi per retai ir per trumpai.

Tyliai dirba

Itin efektyvūs rekuperatoriai sukuria vos pastebimą oro cirkuliaciją. Vėdinimo sistemos išlaiko tylią atmosferą klientų namuose ir nuolat tiekia gryną orą net ir tada, kai langai yra uždaryti. Visi vidiniai dangteliai turi uždarymo funkciją, o papildomi komponentai ir sistemos gali užtikrinti efektyvią namo garso izoliaciją, pvz., namas prie geležinkelio, judrių gatvių, oro uostų.

Į jūsų namus nepatenka žiedadulkės

Šiais laikais, kai vis daugiau ir daugiau žmonių kankina alergija, ypatingai yra svarbu palaikyti švarų orą namuose. Su rekuperatoriaus pagalba jums nereikės vėdinti patalpų atidarant langus, todėl taip apsaugosite savo namus nuo žiedadulkių patekimo.

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį

vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį, todėl efektyviai sumažina šildymo ir energijos sąnaudas. Tuo pačiu metu modernūs dvikrypčiai ventiliatoriai suvartoja vos 1–3 vatus energijos. Nepertraukiamas gryno oro tiekimas išlieka ekonomiškas, be energijos nuostolių per vėdinimo langą.

Nereikia didelių kaštų įrengimui

Vėdinimo sistemas galima pritaikyti bet kokiems projektams, nesvarbu ar tai naujos statybos namas, rekonstrukcija ar renovacija. Mūsų vėdinimo sistemos atitinka teisinius būtinos minimalios oro cirkuliacijos reikalavimus pagal EnEV 2014 6 skyriaus 2 skirsnį. 

Mini rekuperatoriai, vėdinimo ekspertai
Mini rekuperatoriai, vėdinimo ekspertai
Mini rekuperatoriai, vėdinimo ekspertai

Kodėl verta rinktis mus?

UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo sistemų Atrea, inVENTer atstovas Lietuvoje. Jau 15 metų mes užsiimame vėdinimo sistemų pardavimų ir montavimu. Mes pasirūpinsime ne tik vėdinimo sistemos montavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Nedideliems būstams, namams, biurams. Atkuria net iki 95% šilumos, sumažina šildymo sąnaudas. Sukuria sveiką mikroklimatą jums ir jūsų šeimai. Dirba tyliai ir nepastebimai. Nedidelės elektros sąnaudos. Paprastas eksploatavimas.

Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės

Mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia 50–93 %

Įvairios montavimo ir ortakių pajungimo angų padėtys bei galimybės

Visi gaminiai pristatomi per tris savaites ar net greičiau

Paprastas montavimas, prijungimas ir paleidimas, be jokių papildomų išlaidų