Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

DUPLEX 500-1000 Multi rekuperatorius komercijai

Puiki naujoji pritaikomų kompaktiškų HVAC įrenginių karta. Šiuos įrenginius galima 100 % pritaikyti pagal įvairius projektų reikalavimus panaudojant profesionalius S7 šilumokaičius, kurių regeneracinis efektyvumas siekia iki 93 %. DUPLEX Multi įrenginiuose galima papildomai įrengti integruotus arba išorinius priedus – šildymą vandeniu arba elektra, aušinimą vandeniu arba tiesioginį aušinimą, išjungimo sklendes, apėjimą, recirkuliaciją ir t. t. Įrenginius galima montuoti įvairiose padėtyse, įskaitant tvirtinimą ant lubų, taip tenkinant visus projektų reikalavimus.

Restoranai

Standartinis oro srautas yra 50 m3/val. vienam asmeniui, papildomai 10 m3/val., jei asmuo rūko; darbuotojai taip pat įskaičiuojami (100 m3/val. patalpose, kuriose rūkoma). Jei pastato karkaso paviršiai yra stikliniai, paprastai žiemą į juos pučiamas šiltas oras, kad nebūtų juntama šalčio (komfortas klientams), o vasarą šilumos perteklius šalinamas stiklą vėsinant. Dalis oro srauto tiekiama į erdvę virš baro siekiant užtikrinti gryno oro tiekimą darbuotojams.

Fitneso klubai

HVAC sistemos užtikrina sporto patalpų vėdinimą (vėdinamo oro tiekimas sportuojantiems), drėgmės ir kvapų pašalinimą, neleidžia formuotis pelėsiui, gali užtikrinti karšto oro tiekimą kompensuojant patalpos šilumos praradimus.

Barai

Standartinis oro srautas yra 50 m3/val. vienam asmeniui, papildomai 10 m3/val., jei asmuo rūko; darbuotojai taip pat įskaičiuojami (70 m3/val. patalpose, kuriose nerūkoma, 100 m3/val., jei leidžiama rūkyti). Jei pastato karkaso paviršiai yra stikliniai, paprastai žiemą į juos pučiamas šiltas oras, kad nebūtų juntama šalčio (komfortas klientams), o vasarą šilumos perteklius šalinamas stiklą vėsinant. Montuojant HVAC sistemas su šilumos regeneracija tokiose patalpose galima žymiai sumažinti išlaidų.

Biurai
Dydis: priklausomai nuo žmonių kiekio (30–60 m3/val. asmeniui arba pagal specialius reikalavimus) arba šilumos apkrovos. Projektuojant ir renkantis HVAC įrenginį būtina atsižvelgti į patalpos akustinius reikalavimus. Funkcionavimą susitikimų patalpose ir biuruose kai kuriais atvejais galima įrengti naudojant bendrą vėdinimo įrenginį (priklausomai nuo lygiagretaus veikimo, reikalavimų ir t. t.).
Daugiabučiai pastatai

Vienodo slėgio vėdinimas, vėdinamo oro srautas priklauso nuo žmonių kiekio; ekonomiškas vėdinimo režimas yra 25–30 m3/val. vienam asmeniui, naktį jį galima sumažinti iki 20 m3/val. asmeniui. Oro šildymas atliekamas centralizuotai HVAC įrenginyje, kiekviename bute siekiant komforto yra decentralizuotas pašildymas; galima sumontuoti ir vėsinimą. Valdymo sistema sujungia atskirus butus į bendrai valdomą HVAC sistemą. Kai HVAC sistema su šilumos regeneracija naudojama butams vėdinti, galima žymiai sumažinti išlaidų.

Konferencijų salės

Vėdinimas, kai asmenys sėdi, 30–60 m3/val. vienam asmeniui arba pagal specialius reikalavimus. Projektuojant ir renkantis HVAC įrenginį būtina atsižvelgti į patalpos akustinius reikalavimus. Dydis: priklausomai nuo žmonių kiekio arba šilumos apkrovos. Jei reikia laikytis triukšmingumo parametrų, gali būti naudojamas galingesnis įrenginys, kuris veiktų silpnesniu režimu. Oro skirstymo modelis kiekvienu atveju yra skirtingas. Didelėse salėse oro tiekimas montuojamas tiesiai po kėdėmis.

Baseinai

Dydį paprastai lemia drėgmės kiekis (priklausomai nuo vandens paviršiaus ploto ir garavimo), o ne žmonių kiekis. Vėdinimui skirtas oras nukreipiamas į stiklus, nuo jų pašalinant kondensatą. HVAC sistema užtikrina ne tik vėdinimą, tačiau kompensuoja dalį baseino ploto šilumos nuostolių. Baseinų vėdinimas gali būti sujungtas su dušų prie įėjimo į baseiną vėdinimu. Kai HVAC sistema su šilumos regeneracija naudojama baseinams vėdinti, galima žymiai sumažinti išlaidų.

Sveikatingumo centras

Vėdinamo / recirkuliuojamo oro kiekis projektuojamas pagal vandens paviršiaus plotą (išgaruojančio vandens kiekis), dušų arba asmenų kiekį (60–70 m3/val. asmeniui). Reikia atsižvelgti į aukštesnę patalpos temperatūrą ir pašildymą HVAC sistema. Dėl aukštesnės patalpos temperatūros ir didesnės santykinės drėgmės (iki 0 °C, 60 % SD) rekomenduojame nukreipti vėdinimui skirtą orą į stiklinius paviršius, taip pašalinant drėgmės kondensatą ir išsiurbiant šiltą orą prie pat lubų.

Skvošo aikštelės

Vėdinamo / recirkuliuojamo oro kiekis priklauso nuo vėdinamo ploto (N x patalpos tūris) / erdvės šilumos nuostolių.

Gaukite labiausiai tinkamą rekuprecinės vėdinimo sistemos pasiūlymą savo komerciniam objektui

Kodėl verta pasirinkti dirbti su mumis?

Nesukelia dėmesį blaškančio triukšmo
Itin efektyvūs rekuperatoriai sukuria vos pastebimą oro cirkuliaciją. Vėdinimo sistemos išlaiko tylią atmosferą klientų namuose ir nuolat tiekia gryną orą net ir tada, kai langai yra uždaryti. Visi vidiniai dangteliai turi uždarymo funkciją, o papildomi komponentai ir sistemos gali užtikrinti efektyvią namo garso izoliaciją, pvz., namas prie geležinkelio, judrių gatvių, oro uostų.
Apsaugo žiedadulkėms alergiškus žmones

Šiais laikais, kai vis daugiau ir daugiau žmonių kankina alergija, ypatingai yra svarbu palaikyti švarų orą patalpose, kur praleidžiama daug laiko. Su rekuperatoriaus pagalba jums nereikės vėdinti patalpų atidarant langus, todėl taip apsaugosite savo patalpas nuo žiedadulkių patekimo.

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį, todėl efektyviai sumažina šildymo ir energijos sąnaudas. Tuo pačiu metu modernūs dvikrypčiai ventiliatoriai suvartoja vos 1–3 vatus energijos. Nepertraukiamas gryno oro tiekimas išlieka ekonomiškas, be energijos nuostolių per vėdinimo langą.

Suderinamumas su Eurpos sąjungos standartais

– Korpuso savybės atitinka EN1886 reikalavimus.
– EC varikliai atitinka ErP 2015 reikalavimus. 3
– SFP per 0,27 ÷ 0,37 W/m /h pagal pasyvaus namo reikalavimus.
– Higienos reikalavimai pagal VDI 6022.
– Atitinka Komisijos reglamento (ES) Nr. 1253/2014 (Ekodizainas) reikalavimus.

Puikiai pritaikomas prie interjero

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį, todėl efektyviai sumažina šildymo ir energijos sąnaudas. Tuo pačiu metu modernūs dvikrypčiai ventiliatoriai suvartoja vos 1–3 vatus energijos. Nepertraukiamas gryno oro tiekimas išlieka ekonomiškas, be energijos nuostolių per vėdinimo langą.

Kaip tai padės mokiniui?
Teisingai vėdinant klases sumažinamas studentų, mokinių ir mokytojų nuovargis, pakeliamas imlumas informacijai bei gerai išvėdintose patalpose mažėja virusų ir bakterijų sklaida.
Greitas įrengimas

– Sistema be ortakių, nereikia vamzdžių.
– Labai lengva sumontuoti, nereikia brėžinių arba HVAC specialistų bei elektros instaliacijos.
– Nereikia įrengti sudėtingos kondensato nutekėjimo sistemos.
– Kai įrenginys yra sumontuotas toli nuo perimetro sienos su langais, gali būti sumontuoti ortakių triukšmo slopintuvai fasadui.
– Lanksčios elektros jungtys, prijungiant prie esamų maitinimo taškų (16A).

Atstovaujami prekės ženklai Baltijos šalyse