Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Duplex Inter - naujos kartos vėdinimas mokyklose

Vidiniai vėdinimo įrenginiai DUPLEX 850 Inter yra skirti subalansuotam mokyklų klasių, atviro tipo biurų, patalpų, restoranų, parduotuvių ir kitų vietų, kur įrenginiai turi būti sumontuoti tiesiai gyvenamosiose vietose ir turi būti užtikrintas maksimaliai mažas triukšmo lygis, vėdinimui. Šie įrenginiai išsiskiria aukštu šilumos atgavimo efektyvumu, labai mažu triukšmo lygiu ir mažomis galios sąnaudomis.

Patentuotus DUPLEX Inter

Įrenginius sudaro dvi sekcijos su lanksčiai montuojamais EC ventiliatoriais, priešpriešinio srauto šilumokaičiais, įstumiama oro tiekimo sistema, tiekiamo oro apėjimu, automatine uždarymo sklende ir valdymo skydu apatinėje dalyje. Kondensato drenažo padėklą kaitina automatinis 200 W šildytuvas. Viršutinėje dalyje yra sumontuoti triukšmo slopintuvai, reguliuojamos lubų plokštės tiekiamo oro srautui, išmetimo filtrai ir CO jutiklis. Abi korpuso dalys yra pagamintos iš dažyto lakštinio metalo (atspalviai RAL 9906, RAL 9001), apatinė dalis yra pagaminta iš daugiasluoksnės plokštės su stora mineralinės vatos izoliacija bei priekinėmis atidaromomis durimis.

Pasirinkimai

Pasirinktinai, įrenginiai gali būti pristatomi su 18 mm storio laminato plokštėmis su 3 faneros dizaino variantais (atskiras priedas, montuojamas vietoje). Įleidimo ir išleidimo angos yra apvalios. Įrenginio apačioje yra sumontuotas tarpinis rėmas, pagamintas iš antivibracinės gumos. Papildomai galima užsakyti oro paėmimo ir išmėtimo ortakius, autamatines uždarymo sklendes, ortakių uždengimą iš 30 mm akustinės daugiasluoksnės plokštės arba laminuotos plokštės, tai pat galimas ir nestandartinis dydis (pagaminta pagal užsakymą). Galima pasirinkti išmetimo angos perėjimo jungtis, 280 mm ortakių prijungimui. Oro paėmimo angos lauko sienoje yra 2× ø 300 skersmens. Jos padaromos, gręžiant iš vidaus per ertmę, aušinant vandeniu ir siurbiant (pvz., Hilti 230 V; 3,6 kW, 16 A).

Gaukite labiausiai tinkamą rekuperacinės vėdinimo sistemos pasiūlymą savo klasei

Kodėl reikia įsirengti vėdinimo sistemą klasėje?

Nesukelia dėmesį blaškančio triukšmo

Labai mažas triukšmo lygis leidžia montuoti tiesiai mokymosi patalpose (LpA mažesnis nei 30 dB(A)). Itin efektyvūs dvikrypčiai ventiliatoriai sukuria vos pastebimą oro cirkuliaciją. Vidiniai gaubtai sukonstruoti taip, kad juose būtų galima montuoti papildomus garsą izoliuojančius komponentus. Vėdinimo sistemos išlaiko tylią atmosferą ir nuolat tiekia gryną orą net ir tada, kai langai yra uždaryti. Visi vidiniai dangteliai turi uždarymo funkciją, o papildomi komponentai ir sistemos gali užtikrinti efektyvią garso izoliaciją, pvz., mokyklos prie judrių gatvių.

Apsaugo žiedadulkėms alergiškus žmones

Šiais laikais, kai vis daugiau ir daugiau žmonių kankina alergija, ypatingai yra svarbu palaikyti švarų orą patalpose, kur praleidžiama daug laiko. Su rekuperatoriaus pagalba jums nereikės vėdinti patalpų atidarant langus, todėl taip apsaugosite savo patalpas nuo žiedadulkių patekimo.

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį

Vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį, todėl efektyviai sumažina šildymo ir energijos sąnaudas. Tuo pačiu metu modernūs dvikrypčiai ventiliatoriai suvartoja vos 1–3 vatus energijos. Nepertraukiamas gryno oro tiekimas išlieka ekonomiškas, be energijos nuostolių per vėdinimo langą.

Suderinamumas su Eurpos sąjungos standartais

– Korpuso savybės atitinka EN1886 reikalavimus.
– EC varikliai atitinka ErP 2015 reikalavimus. 3– SFP per 0,27 ÷ 0,37 W/m /h pagal pasyvaus namo reikalavimus.
– Higienos reikalavimai pagal VDI 6022.– Atitinka Komisijos reglamento (ES) Nr. 1253/2014 (Ekodizainas) reikalavimus.

Nereikia didelių kaštų įrengimui

Vėdinimo sistemas galima pritaikyti bet kokiems projektams, nesvarbu ar tai naujos statybos pastatas, rekonstrukcija ar renovacija. Mūsų vėdinimo sistemos atitinka teisinius būtinos minimalios oro cirkuliacijos reikalavimus pagal EnEV 2014 6 skyriaus 2 skirsnį. Nereikės nei ortakių nei vamzdžių. „Atrea Duplex“ gaminiai montuojami lauko sienoje padarytoje angoje. Naudojant mūsų vėdinimo sistemas galima įgyvendinti renovacijos darbus žingsnis po žingsnio.

Kaip tai padės mokiniui?

Teisingai vėdinant klases sumažinamas studentų, mokinių ir mokytojų nuovargis, pakeliamas imlumas informacijai bei gerai išvėdintose patalpose mažėja virusų ir bakterijų sklaida.

Puikiai pritaikomas prie interjero

Statyba, renovacija ar atskiros klasės vėdinimas, „Atrea Duplex“ decentralizuoto vėdinimo sistemos prisitaiko prie visų funkcijų ir dizaino reikalavimų. Būdami pirmaujantys vėdinimo sistemų tiekėjai galime pasiūlyti individualius klientų poreikius atitinkančius dizaino sprendimus.

Greitas įrengimas

– Sistema be ortakių, nereikia vamzdžių.
– Labai lengva sumontuoti, nereikia brėžinių arba HVAC specialistų bei elektros instaliacijos.
– Nereikia įrengti sudėtingos kondensato nutekėjimo sistemos.
– Kai įrenginys yra sumontuotas toli nuo perimetro sienos su langais, gali būti sumontuoti ortakių triukšmo slopintuvai fasadui.
– Lanksčios elektros jungtys, prijungiant prie esamų maitinimo taškų (16A).

Atstovaujami prekės ženklai Baltijos šalyse