fbpx

Renovuotiems daugiabučiams patalpų vėdinimas – būtinas

Namo vedinimo sistemos

Renovuotiems daugiabučiams patalpų vėdinimas – būtinas

Šviežio oro trūkumas yra viena iš priežasčių, kodėl nusprendžiama renovuoti daugiabučius. Žinoma, paraleliai vertinamas ir poreikis mokėti mažiau už šilumą, tačiau gyventi jaukiai, užsitikrinti, kad namuose visus metus bus norimas mikroklimatas.

Šviežio oro gavimui namuose būtini rekuperatoriai, kurie pasirūpina, kad oras namuose visada bus gaivus, svarbiausia, kad pavyks sumažinti į būsto apšildymo arba vėdinimo išlaidas, kadangi rekuperatoriai pasirūpina gaiviu oru namuose, tačiau “neišleidžia“ to, kuris yra tinkamos temperatūros.

Atnaujinant daugiabučius rekuperatorių įdiegimas tampa vis dažnesne alternatyva. Paprasčiausiai padarant iš seno daugiabučio naujos, A klasės tipo būstą norisi, kad visos smulkmenos būtų išbaigtos iki galo, kad galima būtų ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir sumažinti išlaidas.

Kalbėti apie gaivaus oro naudą žmogui – net neverta, kadangi visi puikiai žino, kad geras oras pagerins miego kokybę, produktyvumą, padės geriau jaustis, galiausiai, užtikrins, kad namuose nebus daug drėgmės, kuri gali kelti alergijas bei kitas sveikatos problemas. PSO taip pat įspėja, kad blogas oro vėdinimas taip pat padidina namų dulkių erkučių kiekį, o jos – kelia rimtas sveikatos problemas.

Siekiant bent kiek pagerinti daugiabučių patalpų vėdinimą taip pat dažnai atnaujinamos senų ortakių sistemos, ventiliacijos šachtos yra valomos, dezinfekuojamos, tačiau tai dažniausiai tik minimaliai pagerina oro cirkuliaciją, kuri vis tiek išlieka per maža, kad žmogus galėtų ramiai jaustis dėl namuose esančio oro. Visgi, atlikus renovaciją šiluminė namų varža tampa kur kas didesnė, tad visus metus jaučiamas nemaloniai slogus oras. Žiemos metu dažniausiai dėl stipriai įkaistančių radiatorių, o vasaromis – tiek aukštos lauko temperatūros, tad vėdinimas atidarius langus – tampa visiškai nelogiškas ir netikslingas.

Norint pagerinti gyvenimą namo vedinimo sistemos yra būtinos. Rekuperatoriai tampa bene vienintele galimybe, kuri puikiai vėdina patalpas, tačiau padeda išvengti šalto arba karšto oro patekimo į patalpas. Geriausia, nežinoma, jos montuoti namo renovacijos metu, kadangi tokiu atveju pasirenkama tinkamiausia montavimo vieta, pagal poreikius, gali būti reikalingas sienų atnaujinimas toje vietoje, kur įranga bus primontuota. Taigi, sutaupysite daug laiko ir vienu kartu pasiruošite pagerinti savo namų kokybę.

Taip namuose ne tik visada bus reikalingo intensyvumo temperatūra, tačiau ir oras bus labai gaivus, suteiks darbingumo, geros nuotaikos ir gero miego garantijas.

 

Palikite Atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  • Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės

 

  • Mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia 50–93 %

 

  • Įvairios montavimo ir ortakių pajungimo angų padėtys bei galimybės

 

  • Visi gaminiai pristatomi per tris savaites ar net greičiau

 

  • Paprastas montavimas, prijungimas ir paleidimas, be jokių papildomų išlaidų
Pateikti klausimą