Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Rekuperatorių tipai: susipažinkite su galimybėmis

Rekuperatorių tipai: susipažinkite su galimybėmis

Gera rekuperacinė sistema pagerins Jūsų gyvenimo kokybę, tad raskite tai, kas labiausiai tinka Jūsų namams ir tuo pačiu kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius bei galimybes. Žinoma, dėl tinkamiausios įrangos pasirinkimo visada verta tartis su specialistais, kurie puikiai išmano visas charakteristikas, tad ir greitina bei konkretina paieškas.

Kam reikalinga sistema?

Rekuperacinė sistema yra sukurta tam, kad sumažintų išlaidas skirtas apšildymui, taip pat, suteiktų namams kur kas daugiau gaivumo. Pro šilumokaitį praėjęs šviežias oras perduodamas į patalpą per ortakius, tad kambaryje tampa ne tik gaivu, tačiau ir temperatūra yra tokio intensyvumo, koks reikalingas.

Sistema padeda sumažinti apšildymui reikalingas sąnaudas net iki 90 %, tad gyvensite ne tik kokybiškiau, tačiau ir pigiau.

Rekuperatorių tipai

Rinkoje šiuo metu siūlomi kelių tipų rekuperatoriai:

  • Plokšteliniai rekuperatoriai;
  • Rotaciniai rekuperatoriai;
  • Ortakiniai;
  • Atskirų srautų rekuperacinės sistemos;
  • Ir kiti.

Plokšteliniai yra funkcionalūs, tad puikiai tinka tiek gyvenamuosiuose, tiek komercinio tipo bei kituose pastatuose. Jie sugeba grąžinti net iki 75 % energijos į patalpas, pats įrenginys yra nedidelis, montavimas – ypač greitas. Kita alternatyva yra rotaciniai rekuperatoriai, kurie pasižymi maksimaliu energijos taupymu. Jie geba grąžinti iki 90 % energijos, pasiekiamas ypač aukštas efektyvumas, įranga veikia tyliai, yra nepastebima, tačiau jos nauda – akivaizdi. Galimi atskirų srautų rekuperatoriai, kurie, vėlgi, grąžina iki 75 % energijos, puikiai veikia net ir tokiu atveju, kai lauke yra didelis minusas. Galiausiai, ortakiniai rekuperatoriai, kurie šiuo metu vadinami pačia geriausia alternatyva tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Jie puikiai tinka ne tik naujos statybos, tačiau ir seno statymo namuose, kurie yra renovuojami. Montuojami bei reguliuojami pagal žmogaus gyvenimo pobūdį bei poreikius, tad pasiekiamas maksimalus tikslumas bei kokybė.

Galingumo įvertinimas

Nors yra daug kriterijų, kuriuos reikia įvertinti renkantis tinkamiausią sistemą, tačiau daugiausia dėmesio kreipkite į galingumą, kadangi jis lemia – kokio dydžio patalpos bus aptarnaujamos. Arba atvirkščiai. Pagal patalpų dydį reikia pasirinkti tinkamiausią sistemą. Pasirinkus neužtektinai galingą – arba patalpos nebus tinkamai išvalytos, arba sistema stengdamasi patenkinti poreikius veiks galingiau nei reikia, o to rezultatas – dažnesni gedimai. Taigi, būtinas tinkamas sistemos pasirinkimas, montavimas, galiausiai, priežiūra.

Aplankykite mūsų parduotuvę ir išsirinkite rekuperatorių sau:

Domitės? Susiekite su mumis!