fbpx

Energetiškai efektyvus namas – vertingesnis

Rekuperacinės sistemos

Energetiškai efektyvus namas – vertingesnis

Pakelti namo vertę galima padarius jį energetiškai efektyvesniu. Tokiu atveju išlaikymo išlaidos bus kur kas mažesnės, juolab, pačio namo pardavimas, prireikus, suteiks galimybę uždirbti kuo daugiau. Vienas geriausių namo vertės kėlimo būdų yra rekuperacinės sistemos, kurios ne tik pakelia vertę, tačiau taip pat ir pagerina gyvenimo kokybę.

Rekuperacija + kitos galimybės

Nusprendus padaryti būstą energetiškai efektyvesniu pirmiausia turėtumėte įsigyti rekuperatorius, kurie, žinoma, džiugina ne tik mažesnėmis sąskaitomis, tačiau kur kas geresne gyvenimo kokybe. Taip pat kieto kuro katilus verta keistis šilumos siurbliais, kurie veikia nepastebimai, tačiau užtikrina, kad namuose visada bus maloni šiluma, galiausiai, oro kondicionavimo sistemas, kurios pasirūpins, kad namų mikroklimatas tobulai atitiktų Jūsų poreikius.

Žinoma, tiek renkantis vieną sistemą, tiek jų komplektą – visada verta tartis su specialistais, kurie įvertinę ne tik Jūsų, tačiau ir būsto poreikius – padės rasti tai, ko reikia, kad gyvenimo kokybė būtų kur kas geresnė.

Montavimo darbus – palikite specialistams

Priklausomai nuo pasirenkamos rekuperacinės sistemos montavimo darbai gali būti paprastesni, atliekami greičiau, sutvarkomi efektyviau arba gali reikalauti daugiau laiko. Bet kuriuo atveju siūlome montavimo darbus palikti profesionalams, kadangi tokiu atveju būsite ramus dėl paslaugų kokybės.

Dažniausiai įmonės teikia ne tik įrangos  pardavimo, tačiau taip pat ir montavimo paslaugas. Verta pasinaudoti tokia galimybe, kadangi tokiu atveju sistemos diegimas kainuos pigiau, juolab, būsite ramus, kad viskas veiks sklandžiai. Kartu su montavimo darbai profesionalai dažniausiai pateikia ir priežiūros rekomendacijas, kurios padeda užsitikrinti, kad sistema visada veiks sklandžiai, o atsiradus bet kokiems gedimams – jie bus greitai sutvarkomi.

Tinkama sistemos priežiūra

Rekuperacinės sistemos tarnauja ilgus metus ir beveik  nereikalauja jokios priežiūros, veikia sklandžiai. Tiesa, kaip ir kitos sistemos – jie sukasi, veikia, tad suprantama, kad būtina tam tikrų elementų priežiūra. Pačios sistemos kažkaip ypatingai valyti nereikia, tik pašalinkite dulkes, ypač nuo grotelių. Daugiau dėmesio reikalauja filtrai, kurie gali būti valomi arba keičiami kas kelis mėnesius. Vėlgi, keitimo darbus geriausia palikti specialistams, kadangi netinkamai pakeisti filtrai neužtikrins gero būsto vėdinimo, o juk tai ir yra pagrindinė šios sistemos funkcija.

 

Palikite Atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  • Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės

 

  • Mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia 50–93 %

 

  • Įvairios montavimo ir ortakių pajungimo angų padėtys bei galimybės

 

  • Visi gaminiai pristatomi per tris savaites ar net greičiau

 

  • Paprastas montavimas, prijungimas ir paleidimas, be jokių papildomų išlaidų
Pateikti klausimą