Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Rekuperatoriaus priežiūra – paprasta ir greita

Rekuperatoriaus priežiūra – paprasta ir greita

Nešvarus namų oras gali prisidėti prie kur kas blogesnė gyvenimo kokybės, tad labai svarbu atsakingai pasirinkti tinkamiausią vėdinimo sistemą bei užsitikrinti, kad jos charakteristikos puikiai atitiks Jūsų būsto poreikius.

Rekuperatoriaus pasirinkimas ir montavimo darbai turėtų būti paliekami specialistams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas bei gali padėti rasti tinkamiausią įrangą. Taip pat dažniausiai montavimo metu teikiamos priežiūros konsultacijos, kurios padės užsitikrinti, kad sistema veiks sklandžiai.

Jeigu savo transporto priemonei skiriate dėmesio ir rūpinatės, kad tepalai ir filtrai visada būtų pakeisti laiku – taip pat svarbu pasirūpinti ir rekuperacinėmis sistemos, kurioms taip pat reikia skirti dėmesio. Tiesa, ne tik daug ir ne tokios intensyvios. Laiku nepakeitus filtrų, jų neišvalius rekuperacinės sistemos paprasčiausiai užsikiš ir jos nustos tinkamai veikti, galiausiai, į namus bus tiekiamas tas pats nešvarus namų oras. Žinoma, geriausia valymo, priežiūros darbus palikti specialistams, kadangi jie geriausiai išmano visas smulkmenas ir dažnai valymo metu patikrina tam tikras sistemos charakteristikas, įvertina, ar jos veikia tinkamai.

O oro filtrų keitimas yra būtinas, kadangi:

  • Tik tokiu atveju, kai jie yra tinkami – užtikrinamas sklandus veikimas, o tai gerina gyvenimo kokybę.
  • Filtrai yra viena svarbiausių sistemos mechanizmo dalių. Jeigu jie nebus tinkamai prižiūrimi – patalpos taip pat nebus tinkamai išvalytos.
  • Geros kokybės tinkamai veikiantys oro filtrai taip pat gali sėkmingai apsaugoti vėdinimo sistemą. Nusėdusios dulkės sistemoje paveiks ventiliatorius, šildymo bei vėsinimo kaloriferius, šilumokaičius, vožtuvus bei kitas dalis.

Filtrų valymas arba keitimas naujais rekomenduojamas kartą kas kelis mėnesius, tačiau jokiu būdu ne rečiau nei kartą per metus. Jie – sensta, lygiai taip pat sensta greta jų esančios guminės tarpinės, kurios ilgainiui kietėja ir nuo to gali pradėti trūkinėti.

Taip pat rekomenduojama ir ventiliacijos anglų grotelių priežiūra, tačiau tai tik higieninė procedūra, kuri užtikrins, kad sistema atrodys estetiškai patraukliau. Valyti reikia tada, kai dulkių vizualiai yra per daug, kai matyti pageltimas. Valymo metu puikiai tiks gelsva kempinė.

Domitės? Susiekite su mumis!