Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Rekuperatorius – geriausia namų vėdinimo sistema

Rekuperatorius – geriausia namų vėdinimo sistema

Kokybiškas namų oras gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tad siūlome įsidiegti namuose sistemas, kurios ne tik užtikrins namuose esančių daiktų ilgaamžiškumą, tačiau taip pat ir pagerins miego kokybę, darbingumą, galiausiai, užtikrins, kad dulkės bei per didelė drėgmė nebus žalinga ir nesukels jokio diskomforto.

Žinoma, rekuperatoriai yra geriausia namų vėdinimo sistema. Tačiau kai kurie vis dar renkasi buitinį oro cirkuliacijos būdą, tai yra – atidarus langus bei duris. Deja, dažniausiai taip ne tik neišvėdinami namai, kadangi į patalpas patenka CO2, tačiau ir atvėsinamas namų oras, tad tenka mokėti didesnes sąskaitas už šildymą.

Rekuperacinės sistemos pasirūpina, kad namų vėdinimas vyktų nuolatos. Net ir pačiose erdviausiose patalpose oras vidutiniškai per 3 valandas gali būti atnaujinamas visiškai, tad tai būtina tuose namuose, kur žmonės yra nuolatos, kur jie kvėpuoja tuo oru visą dieną, net parą.

Žiemos metu dažniausiai namų vėdinimo poreikis būna dar didesnis, kadangi dėl kūrenimo – tvyro sausas, žmogaus sveikatai netinkamas oras. Tokiu atveju langai atidaromi dar dažniau ir šiluma – išeina. Tai ne tik neekonomiška, tačiau ir neekologiška, niekaip nepasieksite balanso, kurio tikimasi derinant vėdinimo ir šildymo sistemas.

Tuo tarpu rekuperatoriai sėkmingai išvėdina patalpas, tačiau taip pat ir sulaiko reikalingą drėgmės kiekį namuose. Ne per didelį – tokį, kokio reikia, kad tiek žmogus gerai jaustųsi, tiek baldai, sienos, grindys – liktų kokybiškos ilgus metus. Svarbiausia, kad sistema rūpinasi žmonėmis bei namais visus metus. Žiemomis vėdinant patalpas sulaikoma šiluma, kurios išgavimui reikalingos papildomos sąnaudos, o vasaromis – vėsa, kadangi atidarius langus – pateks ne tik toks gaivus oras, kokio tikimasi, tačiau taip pat  ir šiltas oras, kuris kaitriomis dienomis kelia nemalonius pojūčius.

Akivaizdu, kad gera sistema atsiperka, tik reikia rasti tinkamiausią Jūsų būstui. Pirmiausia apskaičiuojamas būsto plotas, kadangi tai pagal tai pasirenkamas galingumas. Pavyzdžiui, standartiniame 70 kv. m. būsto plote reikalinga sistema kainuos apie 2 500 eurų ir dažniausiai atsiperka per 5-erius metus. Tiesa, per tiek laiko atsiperka finansiškai, kadangi gyvenimo kokybė pagerėja iškart, kai tik ji integruojama namuose.

Aplankykite mūsų parduotuvę ir išsirinkite rekuperatorių sau:

Domitės? Susiekite su mumis!