Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Kam reikalingas vėdinimas namuose?

Kam reikalingas vėdinimas namuose?

Ne tik didmiesčiuose, kur gatvėse fiksuojama labai didelė tarša, tačiau ir atokesnių gyvenviečių gyventojai – turėtų pasirūpinti kokybiškomis namų vėdinimo sistemomis, kurios užtikrina ne tik gaivų, tačiau ir reikalingos temperatūros mikroklimatą. Kam to reikia? Kad oras būtų kuo švaresnis, gaivesnis, galiausiai, pagerėtų gyvenimo kokybė, kuri tiesiogiai priklauso nuo aplinkos, kurioje mes būname.

Švarus oras – būtinas sveikatai

Dažniausiai rekuperatoriaus poreikis atsiranda tada, kai žmogus prastai miega, namuose tvyro drėgmė, kuri sukelia alergijas, tokiu atveju, kai kasdieninis įprastų darbų atlikimas tampa sudėtingas ir reikalaujantis labai daug jėgų.

Juk būtinas ne tik kvėpavimas, tačiau – kvėpavimas tyru oru, kuris padeda išvengti detoksikacijos. Kadangi daugelis mūsų per parą net du trečdalius laiko praleidžia namuose – gera vėdinimo sistema tampa ne galimybe gyventi sveikiau, tačiau būtinybe. Po patalpą paskirstytas gaivus oras užtikrina ir tinkamą drėgmės lygį, o tai mažina pelėsio tikimybę, žmogus jaučiasi kur kas geriau, išvengiama galvos skausmų, net pykinimo.

Rekuperatorius – tiek naujam, tiek senam būstui

Rekuperacinės sistemos reikalingos ne tik dėl sveikatos, tačiau taip pat ir namų. Pasikartosime, kad pašalinus perteklinę drėgmę namuose – išvengsite ne tik nemalonių potyrių, tačiau taip pat ir greitesnio baldų nusidėvėjimo, sienų defektų, kurie dažniausiai pertvarkius atsinaujina vėl ir vėl.

Žinoma, sistema ne tik pašalins drėgmę, tačiau ir perteklinį dulkių kiekis, kuris prisideda prie kur kas greitesnio elektros prietaisų gedimo. Vėdinimas su atidaru langu – neefektyvus, juolab, – neekonomiškas, tad rūpintis savo namais siūlome pasirinkus tinkamas oro gaivinimo sistemas.

Energijos taupymui

Rekuperatoriai gali padėti sutaupyti ir nemažai energijos, o šiais laikais žmonės dažniausiai renkasi brangiau kainuojančias sistemas, kurios vėliau suteikia galimybę gyventi ekonomiškai. Energijos taupymas, žinoma, padeda gyventi ir ekologiškiau, tad visi, kurie rūpinasi gamta – turėtų išbandyti inovatyvias namų vėdinimo sistemas, kurios ne tik suteikia galimybę džiaugtis švaresniu oru, tačiau ir aprūpina tinkamu mikroklimatu visais metų laikais.

Žinoma, kad pavyktų pajusti energijos taupymą – būtina tinkamo galingumo įranga. Ji pasirenkama įvertinus būsto plotą, taip pat, kitas jo charakteristikas: langus, duris, apšildymą ir t.t. Greičiausiam pasirinkimui visada verta tartis su specialistais, kurie konsultacijos metu ne tik atsakys į klausimus, tačiau ir pateiks rekomendacijas.

Spauskite čia ir išsirinkite rekuperatorių sau.

Domitės? Susiekite su mumis!