Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

RESTA 2024 – pristatome vėdinimo sprendimus namams ir verslui

idv group resta

Profesionaliai, kantriai,  su nuotaika ir šypsenomis  2024 m. balandžio 25-27 dienomis , „Litexpo”  parodų centre vykusioje statybų verslo parodoje RESTA pristatėme naujienas,  konsultavome ir patarėme Jums kaip išsirinkti efektyvią ir taupią  šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo įrangą ir medžiagas Jūsų jaukiems namams ar verslo patalpoms.

Parodos metu sulaukėme daug klausimų

Koks rekuperatorius tinkamiausias?

Kaip išsirinkti rekuperatorių butui, namui?

Kokie rekuperatoriai patikimi, tylūs ir efektyvūs?

Kiek kainuoja rekuperatorius namui?

Kokį oro kondicionierių rinktis?

Tai tik dalis klausimų, į kuriuos buvome pasirengę Jums išsamiai atsakyti, patarti ir padėti apsispręsti.

Parodos metu taikėme specialias kainas čekų gamintojo Atrea plokšteliniams rekuperatoriams.

Pristatėme ATREA rekuperatorių naujienas – itin efektyvius, mažo gylio, vietą taupančius  rekuperatorius  Atrea Duplex SLIM  butams, namams,  kurie gali būti montuojami virš potinkinio WC rėmo.

kompaktiskas rekuperatorius butui

DUPLEX SLIM modelis – didelio susidomėjimo sulaukę rekuperatoriai mažoms patalpoms, kurie telpa spintelėje !  Idealus pasirinkimas mažoms erdvėms ir  puikus sprendimas patalpoms iki 100 kv.m

Taip pat pristatėme naujieną rinkoje – priglaistomus linijinius vėdinimo  difuzorius Ergovent LINEO PRO.

ergovent priglaistomi difuzoriai

Ne mažiau susidomėjimo sulaukė ir AWENTA PRO serijos vėdinimo difuzoriai VAK125 – lengviausiai montuojami difuzoriai rinkoje, o jų kaina itin patraukli.

Dėkojame kiekvienam apsilankiusiam , o taip pat montuotojams, dizaineriams  už susidomėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis ir produkcija,  bei  mūsų partneriams už pasitikėjimą, kurių produkciją pristatėme savo stende – Daikin oro kondicionieriai  ir Ergovent .

Rekuperatoriai, oro kondicionieriai, vėdinimo sistema namui, butui, komercinėms patalpoms, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, viskas iš vienų rankų, pas mus.

Su kuo nespėjome pabendrauti parodos metu, galite susisiekti su mumis telefonu  +370 699 36843 info@idvgroup.lt ir pateiksime Jums individualų,  efektyvų  Jūsų poreikius atitinkantį  šildymo, vėdinimo ar  oro kondicionavimo pasiūlymą Jūsų namams ar verslui.

Domitės? Susiekite su mumis!