Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Rekuperacinė vėdinimo sistema. Nuo ko priklauso kaina?

vedinimo sistemos įrengimas bute kaina

Rekuperacinė vėdinimo sistema – bute, name. Kiek kainuos įsirengti ?

Šiame straipsnyje  paaiškinsime,  nuo ko priklauso efektyvi rekuperacinė vėdinimo sistema ir galutinė jos įrengimo kaina ir kas ją įtakoja, o taip pat į ką reikėtų atsžvelgti renkantis efektyvią vėdinimo sistemą ir rekuperatorių butui, namui, kotedžui, gamybos ar kitoms komercinėms patalpoms ir kaip neapsirikti.

Rekuperacinė vėdinimo sistema bute ar name, ypač įsirengiant naujos statybos būstus šiais laikais yra neatskiriama dalis. Kiekvieną dieną  mes  sulaukiame daugybę  paklausimų el.paštu ir telefonu  su prašymu paskaičiuoti kiek Jums kainuotų įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą bute, name, gamybos ar kitos paskirties komercinėse patalpose.

rekuperacinė vėdinimo sistema name
rekuperacinė vėdinimo sistema name

Iš ko susideda rekuperacinė vėdinimo sistema?

Vėdinimo sistemos pagrindiniai komponentai yra  rekuperatorius, vėdinimo sistemos medžiagos, triukšmo slopintuvai , lankstūs ir EPS izoliuoti ortakiai ir kitos vėdinimo sistemos medžiagos, kolektoriai, grotelės, oro tiekimo ir šalinimo difuzoriai . Atsižvelgiant į būsto bendrą plotą, patalpų kiekį  bei kitus techninius parametrus ir reikiamą užtikrinti oro kaitą, parenkamas rekuperatorius, suprojektuojama pilna vėdinimo sistema.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos įrengimas, privalumai ir ar visada laimi mažiausia kaina?

Tinkamai parinkta ir  įrengta rekuperacinė  vėdinimo sistema ne tik prisidės prie sąskaitų taupymo, bet ir padės Jums kvėpuoti švaresniu oru, be dulkių, žiedadulkių ir kitų alergenų.

Vėdinimo įrengimą patikėkite atlikti  tik šios  srities profesionalams, kurie turi pakankamai žinių ir  patirties tokių sistemų įrengime. Techninis vėdinimo sistemų aptarnavimas – itin svarbus aspektas renkantis vėdinimo sistemų rangovą.

Net ir pati brangiausia ir geriausia  įranga genda. Ir kartais tenka keisti įvairius rekuperatoriaus  komponentus, užsakyti iš gamintojo atsargines dalis, atlikti garantinį aptarnavimą.

Samdydami meistrus ar tiesiog įrangos montuotojus ir vertindami darbų kainą,  atkreipkite dėmesį ar  meistrai sutartimis ir kitais dokumentais įsipareigoja ir suteikia visas reikiamas garantijas Jums – įrangai sugedus ar atsiradus paslėptiems defektams. Mažesnę  kainą siūlantys meistrai dažnai neužtikrina vėdinimo sistemos ir įrangos  garantinio aptarnavimo ir techninio serviso, sumontuoja rekuperatorių, tačiau visiškai neprisiima atsakomybės už įrangos tinkamą veikimą.  O tai itin svarbu įsirengiant bet kokią vėdinimo sistemą ir montuojant rekuperatorių !

rekuperacinė vėdinimo sistema bute
rekuperacinė vėdinimo sistema bute

Rekuperacinė vėdinimo sistema ir jos įrengimo kaina

Rekuperacinės vėdinimo sistemos įrengimo kaina priklauso nuo vėdinimo sistemos sudėtingumo, jūsų būsto dydžio, patalpų kiekio ir reikiamų atlikti darbų apimties, sunaudojamų vėdinimo sistemai įrengti reikiamų medžiagų kiekio,  montavimo darbų kainos, o taip pat nuo pagrindinio vėdinimo įrengimo – rekuperatoriaus pasirinkimo. Rekuperatoriai būna skirtingų energetinių klasių, dydžių, galingumų bei gali turėti kitas papildomas funkcijas: valdymą pultu arba galimybę valdyti išmaniąja programėle telefonu, veikimas be papildomo pašildytuvo esant didelei minusinei lauko temperatūrai ir pan.

Vertinant vėdinimo sistemos kainą taip pat  būtina aptarti kokios sistemos norėsite, atsižvelgti  į pageidaujamus interjero sprendimus, kaip pvz. ar norėsite  plyšinių difuzorių, priglaistomų, nepriglaistomų, pagal tai atitinkamai projektuojama ir montujama vėdinimo sistema.

Galbūt norėsite į vėdinimo sistemą integruoti papildomai oro drėkintuvą ar kanalinį oro kondicionierių ir tokiu būdu turėti kompleksinę vėdinimo-drėkinimo-kondicionavimo sistemą. Savaime suprantama, jog tokia sistema ir kainuos brangiau.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos montavimo kainos pasiūlymas

Tikslią vėdinimo sistemos montavimo kainą galime įvertinti turėdami Jūsų  patalpų brėžinius ir kartu su Jumis  aptarę individualius  pageidavimus.

Norėtumėte gauti rekuperatoriaus ir  vėdinimo sistemos montavimo, įrengimo kainos pasiūlymą savo būstui ar komercinėms patalpoms?

Susisiekite su mumis el.paštu: info@idvgroup.lt ar telefonu: +370 699 36843  padėsime išsirinkti, profesionaliai pakonsultuosime ir patarsime. Pasiūlysime itin  efektyvius  rekuperatorius, vėdinimo sprendimus ir pateiksime  vėdinimo sistemos įrengimo kainos pasiūlymą Jums.

Domitės? Susiekite su mumis!