Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Mini rekuperatorius ar centralizuota namų rekuperacija: kuris variantas yra geresnis?

Mini rekuperatorius, ar verta?

Šiais laikais naujos statybos būstai yra energetiškai efektyvūs ir visiškai natūralu, kad žmonės perka tokius, kurie suteikia komfortabilias gyvenimo sąlygas ir tuo pačiu leidžia gyventi kuo pigiau. Visgi, atnaujinti net ir senus namus galima su kokybiškomis įrangomis, tik reikia atsakingai rinktis tinkamiausias ir tuo pačiu, žinoma, montavimo darbus palikti specialistams, kurie darbus atliks greitai nuo A iki Ž.

Mini rekuperatorius ar centralizuota namų rekuperacija? Atsakyti sunku, kadangi varijuoja būstai ir tuo pačiu žmonių poreikiai, tad konsultacija su specialistu – konkretina ir greitina paieškas.

Kokybiškam namų orui būtina vėdinimo sistema. Šiuo metu dažniausiai svarstoma tarp centralizuotos rekuperacinės sistemos bei mini rekuperatoriaus, kurie labiausiai pasiteisina mažos kvadratūros būstuose.

Žinoma, džiugu, kad kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą variantą. Kol vienu atveju montuojama mini sistema ant būsto išorinės sienos, tuo tarpu kitu atveju pasirenkama centralizuota sistema.

Kiekviena sistema turi savus privalumus, kuriuos įvertinus – rasite Jums labiausiai tinkamą.

Centralizuota rekuperacinė sistema:

  1.     Tolygiai paskirsto šilumą po visus namus;
  2.     Pasižymi puikiu pastato sandarumo išsaugojimu;
  3.     Taip pat padeda išvengti bet kokio įrangos triukšmo.
  4.     Šilumos grąža siekia iki 90 %, tad tai vienas efektyviausių pasirinkimų.

 

Žinoma, šios sistemos variacijų yra labai daug, tad būtinai susipažinkite su kuo daugiau, kad pavyktų rasti įrangą, kuri labiausiai tinka Jūsų namuose.

Kita alternatyva yra mini rekuperatoriai. Labiausiai žavi savo universalumu, tačiau šilumos grąžinimo kaštai – ne tokie dideli. Galiausiai, vėsiuoju metų laiku jie dažniausiai yra ne tokie efektyvūs, tad veikia galingiau, ima kiek daugiau energijos, kad galėtų grąžinti šilumą kuo didesnę.

Pasirinkus sistemą taip pat reikia nepamiršti montavimo darbų palikti specialistams. Tiek vienu, tiek kitu atveju profesionalumas – prioritetas. Tiesa, mini rekuperatoriai dažniausiai montuojami kur kas greičiau, tad ir gyventi švaresniuose namuose bus galima iškart. Centrinės sistemos įmontavimas reikalauja daugiau laiko, tačiau ir pasiekiamas efektyvumas, nauda yra didesnė, tad kartais verta sumokėti šiek tiek daugiau ir skirti kiek didesnę investiciją, tad sugrįžtanti grąža būtų kuo didesnė.

Gaukite labiausiai tinkamą rekuperacinės vėdinimo sistemos pasiūlymą savo būstui

Aplankykite mūsų parduotuvę ir išsirinkite rekuperatorių sau:

Domitės? Susiekite su mumis!