fbpx

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis rekuperatorių?

Rekuperatoriaus dalys, vėdinimo ekspertai

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis rekuperatorių?

Renkantis rekuperacinę vėdinimo sistemą, atsižvelgiant į patalpų kvadratūrą, reikia apskaičiuoti koks rekuperatoriaus galingumas jums bus reikalingas. Pasidomėkite kokį rekuperatorius turi šilumokaičio tipą (nuo jo priklauso naudingumo koeficientas). Kiek procentų šilumos rekuperatorius gali sugrąžinti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į rekuperatoriaus ventiliatorius, ar jie dirba tyliai, kokios jų elektros sąnaudos. Ar rekuperatorius turi triukšmo izoliaciją, kaip ji išspręsta. Kokie filtrai naudojami orui valyti, kaip dažnai juos reikia keisti, kokia jų kaina. Ar rekuperatorius turi išorinį valdiklį, ar jis patogus.

Prieš pasirenkant rekuperatorių yra svarbu žinoti patalpų įrengimo lygį. Jeigu patalpose atlikta apdaila, tada verta būtų pagalvoti apie mini rekuperatorius, kuriems nereikalingi ortakiai oro tiekimui ir ištraukimui. Jeigu tai naujai įrenginėjamos patapos, tada siūlome rinktis centralizuotą vėdinimo sistemą su rekuperatoriumi ir lanksčių ortakių kolektorine sistema. Šio tipo sistema veiks labai tyliai, lankstūs ortakiai užims labai mažai vietos po pakabinamomis lubomis arba juos galima užbetonuoti grindų konstrukcijoje. Rekupertoriaus oro padavimo ventiliatorius tiesiai paduos orą į gyvenamas patalpas (miegamuosius, valgomąjį, gyvenamąjį kambarį), o oro ištraukimas vyks iš drabužinių, vonių, kitų san. mazgų.

Kaip pasirinkti rekuperatorių? Pagrindinė informacija apie veikimo efektyvumą yra pateikta rekuperatoriaus energijos suvartojimo etiketėje. Joje yra nurodytas oro srautas ir triukšmo sklaidos lygis. Klasė parodo kiek rekuperatorius suvartoja elektros per tam tikrą laiką pagal standartą. Visi įrenginiai klasifikuojami pagal vienodą standartą.

rekuperatoriaus klasė

Ankstesnis

Palikite Atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

  • Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės

 

  • Mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia 50–93 %

 

  • Įvairios montavimo ir ortakių pajungimo angų padėtys bei galimybės

 

  • Visi gaminiai pristatomi per tris savaites ar net greičiau

 

  • Paprastas montavimas, prijungimas ir paleidimas, be jokių papildomų išlaidų
Pateikti klausimą