Perkant už 150€ ar daugiau NEMOKAMAS SIUNTIMAS!

Siūlomų rekuperatorių montavimas ir naudojimas ypač paprastas

Kaip paaiškėjo, pagrindinė daugelio rekuperatorių problema yra šilumokaičio apledėjimas žiemą, dėl to jie dažnai neveikia. Tam, kad to būtų išvengta, mūsų siūlomuose modeliuose sumontuotas naujoviškas šilumos akumuliatorius ir didelio stiprumo ventiliatoriai. Nepertraukiamą sistemos veikimo patikimumą užtikrina penkerių metų garantija.

Jeigu esate montuotojas, kviečiame Jūs bendradarbiauti. Mes suteiksime Jums informaciją apie mūsų klientus, kuriems reikia įrengti vėdinimo sistemas, suteiksime specialias kainas, nemokamą pristatymą ir lanksčias apmokėjimo sąlygas.

Gaukite specialų bendradarbiavimo pasiūlymą

Dažniausiai pasitaikančios klaidos:

Net aukščiausios kokybės rekuperatorius neveiks, jei jis netinkamai įdiegtas. Lietuvos rinkoje vis dar nedaug bendrovių, turinčių pakankamai patirties šiuo klausimu. Daugelis montuotojų vis dar mokosi, dažnai darydami klaidas. Norint tinkamai funkcionuoti šilumą taupančiai ventiliacijos sistemai, būtina:

Tinkamai parinktas ventiliacijos kanalų ir valdymo angų skersmuo

Atramų ir montavimo vietų skaičiavimas (rekuperatoriaus matmenys ir charakteristikos priklauso nuo jų)

Tinkami vamzdžiai (šiuo metu naudojami ne gofruoti akordeono vamzdžiai, bet tiesūs vamzdžiai, per kuriuos oras netrukdomai praeina)

Tinkama oro kanalų izoliacija nešildomose patalpose (rūsiuose, palėpėse)

Centrinis įtaisas su daugiapakopiu ventiliatoriaus greičio reguliavimu: kuo daugiau reguliavimo galimybių, tuo daugiau energijos taupoma

Aprūpinti centrinį bloką filtro taršos kontrolės sistema, kuri greitai informuos apie valymo poreikį. Nešvarus filtras apsaugo oro srautą, vadinasi, jis padidina energijos sąnaudas

Techninis įrengimo palaikymas, t.y. reguliarus filtrų keitimas ir ventiliacijos kanalų valymas

Kodėl verta pasirinkti mus?

Vėdinimo sistemas galima pritaikyti bet kokiems projektams, nesvarbu ar tai naujos statybos namas, rekonstrukcija ar renovacija. Mūsų vėdinimo sistemos atitinka teisinius būtinos minimalios oro cirkuliacijos reikalavimus pagal EnEV 2014 6 skyriaus 2 skirsnį.

Mūsų gaminiai išsiskiria paprasta konstrukcija, valymo ir techninės priežiūros darbams atlikti nereikia specialių žinių, darbai atliekami greitai. Visi komponentai yra lengvai pasiekiami, o įrenginio dulkių filtrai yra perdirbami.

Mūsų tiekiami vėdinimo valdikliai reguliuojami intuityviai ir individualiai nustatant pageidaujamą oro srautą naudojant perjungimo žingsnius. Ypatingai lengvam valdymui siūlome rotacinius valdiklius.

Statyba, renovacija ar vieno kambario vėdinimas, mūsų vėdinimo sistemos prisitaiko prie visų funkcijų ir dizaino reikalavimų. Būdami pirmaujantys vėdinimo sistemų tiekėjai galime pasiūlyti individualius klientų poreikius atitinkančius vėdinimo sprendimus.

Mums labai svarbus ilgalaikis klientų aptarnavimas bei jūsų klausimai ir pastabos apie vėdinimo sistemas. Mes visada stengiamės būti pasiekiami ir naudingi.

Mūsų klientai dėl bet kokių klausimų gali kreiptis ne tik į vietos „inVENTer“ atstovus, bet ir į mūsų techninio aptarnavimo skyrių. „inVENTer“ gaminių asortimentas suteikia plačias vėdinimo galimybes, nesvarbu, ar tai angokraščių sistema, stogo sistema, ar net lauko zona. Mūsų verslo partneriai mielai patars apie pasirinkimo galimybes jūsų projektui.

Populiariausi mūsų produktai

-30%
A+
patalpoms iki 100 m2

2,184.00 2,284.80 

-30%
A+
patalpoms iki 100 m2

2,184.00 2,284.80 

Atstovaujami prekės ženklai Baltijos šalyse