fbpx

Iššūkis

Šiais laikais, kai vis daugiau ir daugiau žmonių kankina alergija, ypatingai yra svarbu palaikyti švarų orą namuose. Su rekuperatoriaus pagalba jums nereikės vėdinti patalpų atidarant langus, todėl taip apsaugosite savo namus nuo žiedadulkių patekimo.

Sprendimas

Įgyvendintas centralizuotos mechaninės vėdinimo sistemos bute variantas – vienoje patalpoje sumontuotas vėdinimo įrenginys su šilumos rekuperacija,  nuo kurio išvedžioti ortakiai į visas buto patalpas. Tokiu būdu šviežias lauko oras yra pašildomas vėdinimo įrenginio šilumokaityje iš šalinamo patalpos oro srauto atgauta šiluma. Pašildytas šviežias oras prateka per įrenginyje įmontuotą šilumokaitį ir dar papildomai pašildytas iki reikiamos temperatūros yra paduodamas į patalpas. Ištraukiamas iš patalpų užterštas oras, pratekėjęs rekuperatoriu ir atidavęs savo šilumą tiekiamam orui, yra išmetamas į vėdinimo šachtą, esančią sanitariniuose mazguose. Visą centralizuotą mechaninę vėdinimo sistemą sudaro: oro paėmimo ir padavimo grotelės bei difuzoriai, ortakiai, reguliavimo armatūra, triukšmo slopintuvai bei sistemos svarbiausias elementas – vėdinimo įrenginys su šilumos rekuperacija.

Rezultatas

Padidėjęs oro kondicionavimo pajėgumas; išspręstos tvankaus oro problemos; sutaupytos šildymo energijos sąnaudos; sumažintas iš išorės patenkantis triukšmas ir vibracija; išvengta rūpinimosi mechanine priežiūra ir kitomis problemomis, susijusiomis su alyvos šildytuvais, siurbliais,  filtrais ir utilizavimu; užtikrinta kenksmingų bakterijų ir grybelių augimo prevencija.

KLIENTAS:
Lazdynai – butas

PASIRINKTA REKUPERACIJA:
Atrea Duplex easy rekuperatorius su lanksčia ortakių sistema

PROJEKTO DATA:
Rugsėjis 2018 – Spalis 2018

PROJEKTO RANGOVAS:
UAB “IDV Group”