fbpx

Mes stengiamės išlaikyti

aukštą paslaugų lygį

„IDV Group“ -Švariai kvėpuojanti pramonė

Įmonė UAB „IDV Group“ yra oficialus atstovas, distributorius Lajac,  prekinio ženklo Baltijos šalyse. Švedijos įmonė Lajac projektuoja, kuria ir gamina platų asortimentą pramoninių dulkių siurblių bei kitų dulkių surinkimo sistemos elementų gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms. Mes siūlome  kvalifikuotų projektų vadovų bei montuotojų paslaugas. Tiekiame aukščiausios kokybės produktus ir atliekame aukščiausios kokybės montavimo darbus, kuriems suteikiame garantiją.

Pagrindiniai mūsų klientai veikia gamyboje, o produktus dažniausiai naudoja verslininkai iš įvairių pramonės sričių.

„Lajac“ produktai ir sprendimai yra montuojami gamyklose, kur svarbiausia yra švari ir saugi darbo aplinka. Atskiriant apdirbamosios pramonės dulkes, dūmus ir kitas medžiagas, svarbu, kad produktai būtų specialiai pritaikyti pagal paskirtį.

„Lajac“ turi didelę dulkių surinkimo ir centrinio dulkių valymo patirtį ir gali tiekti produktus daugeliui skirtingų taikymo sričių. Mes visada tiekiame produktus, kurie atitinka ATEX direktyvos reikalavimus.

Ką reiškia „Lajac“

„Lajac“ pagrindinis tikslas yra gerinti darbo aplinką pramonėje visame pasaulyje. Tai darome pasitelkdami specialias žinias ir aukštos kokybės produktus. Ilgainiui tai lemia sveikatos problemų sumažėjimą ir ekonomines santaupas tiek įmonėms, tiek visuomenei. Efektyviai regeneruodami energiją, mes ir mūsų klientai galime kartu prisidėti prie tvarios pasaulinės aplinkos grandinės plėtros.

Aptarnavimas
Pagarbiai parodysime reagavimą į kliento poreikius ir visada būsime pasiruošę. Lankstumas yra pagrindas patenkinti individualius norus ir reikalavimus.

Pasitikėjimas savimi
Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo klientas gali būti ramus, kad mes laikysimės įsipareigojimų ir bus saugus bendradarbiaudamas su mumis.

Kokybė
Nuolat stengiamės stiprinti darbuotojus, kad būtų skatinamos inovacijos ir plėtojama įmonė, o tai savo ruožtu užtikrina kokybės lygį.

Bendradarbiavimas
Stengiamės, kad būtų lengva būti ir „Lajac“ darbuotoju, ir klientu. Dinamiškas bendradarbiavimas ir pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius.

MŪSŲ STIPRUMAS

„Lajac“ sandėliuoja didelius kiekius ir todėl gali pateikti klientams greičiausią pristatymo laiką rinkose.