fbpx

Iššūkis

Šiais laikais, kai vis daugiau ir daugiau žmonių kankina alergija, ypatingai yra svarbu palaikyti švarų orą darbo vietoje. Su rekuperatoriaus ir centrinio dulkių siurblio pagalba jums nereikės vėdinti patalpų atidarant langus, todėl taip apsaugosite savo namus nuo žiedadulkių patekimo.

Sprendimas

Centrinis dulkių siurblys yra 10 kartų galingesnis, todėl išsiurbiama kokybiškiau ir greičiau. Dėl didelės variklio galios, centrinio dulkių siurblio sukuriamas vakuumas yra daug didesnis nei buitinio dulkių siurblio, todėl kiliminė danga išsiurbiama daug giliau, maksimaliai pašalinant visus nešvarumus.

Kadangi ši sistema yra išvedžiota ortakiais, tai siurbiamas oras yra nufiltruojamas, o likusios ore dalelės yra išmetamos į lauką. Tad siurbiant patalpas su centriniu dulkių siurbliu yra pašalinama 99,9% patalpose esančiu alergenų, dulkių, teršalų, todėl šios sistemos yra rekomenduojamos tiems vartotojams, kurie serga įvairiomis alergijomis ar kvėpavimo takų ligomis, augina mažamečius vaikus ar laiko naminius gyvūnus.

Taip pat centrinis dulkių siurblys dirba žymiai tyliau, nes yra montuojamas pagalbinėse patalpose, katilinėje ar garaže, todėl variklio garsą slopina namų sienos.

Rezultatas

Padidėjęs oro kondicionavimo pajėgumas; išspręstos tvankaus oro problemos; sutaupytos šildymo energijos sąnaudos; sumažintas iš išorės patenkantis triukšmas ir vibracija; išvengta rūpinimosi mechanine priežiūra ir kitomis problemomis, susijusiomis su alyvos šildytuvais, siurbliais,  filtrais ir utilizavimu; užtikrinta kenksmingų bakterijų ir grybelių augimo prevencija.

KLIENTAS:
Tauragė – komercinės patalpos

PASIRINKTA REKUPERACIJA:
Vėdinimas su kondicionavimu, centrinis dulkių siurblys DrainVac-Automatic, drėkinimas, oro kondicionavimas

PROJEKTO DATA:
Birželis 2017 – liepa 2017

PROJEKTO RANGOVAS:
UAB “IDV Group”